×
Bir dil seçin
TR
 • TR
 • EN
Için Genel Hüküm ve Koşullar tanisma-sites.com

Aşağıdaki Hüküm ve Koşullar, ' arasındaki ilişkiyi yönetir , (bundan sonra "") ve telemedya Hizmetlerinin kullanıcıları ve müşterileri (bundan sonra "Kullanıcı" olarak anılacaktır). tarafından sunulan Hizmetlerin hangi koşullar altında kullanılacağını tanımlarlar tanisma-sites.com (bundan böyle "Platform" olarak anılacaktır). Bu Kullanım Koşulları, sizinle ' arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme oluşturur Platformu ve Web Sitesini kullanımınız hakkında. Yukarıda belirtilen belgelerden herhangi biri, kabul etmek istemediğiniz herhangi bir şey içeriyorsa, Platformu veya Web Sitesini kullanmamalısınız.

Tanımlar

Bu Kullanım Koşullarında, aşağıda belirtilen büyük harfle yazılmış terimler şu anlama gelir:

Hesap: Kullanıcının kişisel bilgilerini ve tercihlerini yerleştirebileceği, Oturum Açma Ayrıntılarını kullanarak erişim sağlayabileceği ve Platformun diğer kullanıcıları tarafından hangi Profilin görülebileceği Platform içindeki Kullanıcının kişisel ortamı;

Mesaj: Kullanıcının Platforma tam erişimi varsa, Kullanıcı ile Platformun diğer kullanıcıları arasında değiş tokuş edilebilecek ve Kullanıcının Hesabında hangi iletişimlerin görülebileceği dijital, güvenli iletişim;

İçerik: Profil, Mesajlar ve diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcı tarafından zaman zaman Platform üzerinde yayınlanan ve gönderilen tüm materyaller;

Hizmet: tarafından Kullanıcıya sağlanan Eğlence hizmetini

Oturum Açma Ayrıntıları: Kullanıcı tarafından verilen, Kullanıcıya Hesaba erişim sağlayan ve Platformu kullanmasını sağlayan kullanıcı adı ve şifre kombinasyonu;

Fikri Mülkiyet Hakları: telif hakları, ticari marka hakları, patent hakları, tasarım hakları, ticari unvan hakları, veri bankası hakları ve komşu hakların yanı sıra alan adları ve bilgi birikimi gibi tüm fikri mülkiyet hakları; ve ilgili haklar

Kullanıcı: Hesap oluşturan, bu Kullanım Koşullarını kabul eden ve dolayısıyla Platformu kullanabilen gerçek kişi.

Kullanım Koşulları: bu kullanım koşulları tanisma-sites.com, Kullanıcı ve " arasında bağlayıcı bir sözleşme oluşturan ;

Taraf/Taraflar: ve/veya Kullanıcı;

Platform: ' tarafından geliştirilen yazılım uygulaması , web Sitesi aracılığıyla erişilebilen ve Kullanıcı tarafından bir Hesap oluşturduktan sonra kullanılabilen;;

Gizlilik Bildirimi: ' nin gizlilik bildirimi , bu web sitesinde başvurulabilecek;

Web sitesi: ' web sitesi , kullanıcının Platforma erişebileceği alan adı aracılığıyla tüm temel sayfaların yanı sıra;

Genel Hüküm ve Koşullara İlişkin Sözleşmenin Kabulü

Kullanıcı, Platform'da bir hesap oluşturarak veya Platform uygulamasını bir mobil cihaz, mobil uygulama veya bilgisayar (toplu olarak "Hizmet") ile kullanarak kullanarak, aşağıdaki Kullanım Koşullarını kabul eder.

zaman zaman bu Sözleşmede ve Hizmette değişiklik yapabilir. Bunu, yasa veya yönetmeliklerdeki değişiklikleri, yeni işlevleri veya iş uygulamalarındaki değişiklikleri yansıtmak gibi çeşitli nedenlerle yapabiliriz. En güncel sürüm her zaman geçerli sürümdür. Değişiklikler, haklarınızı veya yükümlülüklerinizi etkileyen önemli değişiklikleri içeriyorsa, size Hizmet yoluyla veya e-posta yoluyla bu değişiklikler hakkında makul bir bildirimde bulunacağız. Değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmeti kullanmaya devam ederseniz, revize edilmiş Sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün geçersiz olması veya geçersiz ilan edilmesi durumunda, Kullanım Koşullarının diğer hükümleri tam olarak yürürlükte kalacaktır. geçersiz veya hükümsüz hükümlerin amacını ve anlamını mümkün olduğunca yakından gözeterek, geçersiz veya hükümsüz hükümleri yeni hükümlerle değiştirecektir.

Erişim

Erişim veritabanı ve Hizmetler, Kullanıcı kaydolduktan sonra verilir. Kayıt sırasında Kullanıcı tarafından belirlenen bir şifre ve rumuz kullanılır. Kayıt, Kullanıcının bir e-posta adresi veya telefon numarası girmesini ve kayıt formunu eksiksiz doldurmasını gerektirir.

Alternatif olarak, Kullanıcıya üçüncü taraf sağlayıcılardan (örn. Facebook bağlantısı). Bir üçüncü taraf sağlayıcının bağlantı işlevi aracılığıyla kaydolurken, Kullanıcının ilgili profilleri veri tabanı. Bir üçüncü taraf sağlayıcının bağlantı işlevi aracılığıyla kaydolurken Kullanıcı, üçüncü taraf sağlayıcının ilgili hüküm ve koşullarını kabul etmelidir.

Hizmetlerin Kapsamı

kullanıcıların mobil uygulaması aracılığıyla merkezi bir veritabanı sistemine erişmesini sağlar. Bu veritabanı sistemi, diğer Kullanıcılar hakkında profiller ve bilgiler içerir. Kaydolduktan ve kendi profillerini oluşturduktan sonra, Kullanıcılar veri tabanındaki diğer profilleri arama seçeneğine sahiptir. Kullanıcılar, diğer Kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir ve onlarla iletişim kurabilir. Ek olarak, veritabanı sistemine erişiminin bir parçası olarak bir dizi Kullanıcıdan verilere erişim sunar. İlgili Kullanıcı tarafından sağlanan ve iletilen veri materyalinin içeriği, türü ve süresi tamamen Kullanıcının sorumluluğundadır.

hem ücretsiz hem de ücretli Hizmetler sunar. Ücretsiz kayıt ile Kullanıcı bir profil oluşturabilir, diğer Kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir ve diğer Kullanıcılardan gelen mesajları okuyabilir. Aynı şekilde bir Kullanıcı, diğer Kullanıcıların profillerini ücretsiz olarak etiketleyebilir. İki Kullanıcı birbirinin profilini etiketlerse, bu her iki Kullanıcıya da gösterilir. Bu sözde bir maç.

Yukarıda listelenen ücretsiz Hizmetlere ek olarak, Kullanıcıya diğer Kullanıcılarla iletişime geçmesi ve onlara bir ücret karşılığında mesaj yazması teklif edilir. Bu Hizmetler sağlanmadan önce Kullanıcı, Hizmetlerin maliyeti, içeriği ve kapsamı ile fiyat ve ödeme koşulları hakkında bilgilendirilir.

Kullanıcı ile Platformun diğer kullanıcıları arasında gerçek hayatta iletişim kurmak Hizmetin amacı değildir. bu nedenle, bu tür bir ilişkinin gerçekten Platform aracılığıyla kurulabileceğini hiçbir şekilde garanti edemez. Kullanıcı etkileşimini kolaylaştırmak için ücretli moderatörler kullanır. Bu bir bağlantı hizmeti değildir. Hizmet noktası yalnızca eğlence amaçlıdır.

Hizmetin kullanımına yalnızca 18 yaşını doldurmuş Kullanıcılara izin verilir. Bu Kullanım Koşullarını kabul ederek ve Hizmeti kullanarak en az 18 yaşında olduğunuzu onaylarsınız. Kullanıcı henüz bu yaşa gelmemişse, Platformun içeriğini kabul edemiyorsa ve/veya Hizmetin odaklandığı coğrafi alanın dışında ikamet ediyorsa Kullanıcı, Hizmeti kullanmayı derhal bırakmalı ve Hesabını sonlandırmalıdır. Kullanıcı bu maddeye aykırı hareket ederse, kullanıcının Kredilerini iade etmeksizin Kullanıcı Hesabını derhal kaldırma hakkına sahiptir.

platform'da profil oluşturma ve bu hesaplar adına Kullanıcı'ya mesaj gönderme hakkını açıkça saklı tutar. Kullanıcı, işbu Kullanım Koşullarını kabul etmekle, Platform'daki bazı profillerin bu nedenle hayali olduğunu ve yalnızca bunlarla Mesaj alışverişi yapmak için oluşturulduğunu anlar ve kabul eder; Bu tür Hesaplar için gerçek hayattaki toplantılar mümkün değildir.

hizmeti ihtiyatlı ve profesyonel bir şekilde sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Hizmet her zaman en iyi çabayı gösterme yükümlülüğüne dayalı olarak sağlanır. Bu nedenle Kullanıcı, Platformun yalnızca kullanım anında Platformda bulduğu işlevleri ve diğer özellikleri ("olduğu gibi" esasına göre) içerdiğini kabul eder. bu nedenle, Platform ve Web Sitesi ile ilgili her türlü açık ve zımni garantileri, vaatleri ve tazminatları açıkça hariç tutar.

Kullanıcı, Platformu kullanmak için gerekli donanım ve yazılıma ve örneğin internet erişimi gibi web sitesini düzgün bir şekilde kullanmak için gerekli parametrelere sahip olmalıdır. Kullanıcılara ayrıca JavaScript işlevlerini, tanımlama bilgilerini ve açılır pencereleri etkinleştirmeleri önerilir. Platformun çeşitli cihazlarla uyumlu olmasını sağlamak için çalışmamıza rağmen, tüm cihazlarda çalışacağını garanti edemeyiz ve gerekli tüm sistem gereksinimlerine uyabilmenizi sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Platformu kullanımınız ve onun özelliklerinden ve Platform aracılığıyla yayınlanan veya kullanıma sunulan İçerikten zevk almanız, kullandığınız cihazın türüne bağlı olarak işlevsellik, kullanılabilirlik ve kalite bakımından farklılık gösterebilir.

Kullanıcı, Giriş Bilgilerini gizli tutmaktan her zaman kişisel olarak sorumludur ve Kullanıcı, Giriş Detayları aracılığıyla yapılan tüm kullanımlardan sorumludur. Kullanıcı, Oturum Açma Ayrıntılarının yetkisiz kişilerce tutulduğunu öğrendiği veya buna inanmak için bir nedeni olduğu anda buna göre, Giriş Bilgilerini değiştirmek gibi derhal etkili önlemler alma yükümlülüğüne halel gelmeksizin, destekle iletişime geçerek.

Kullanıcının bir başkası adına Hesap oluşturmasına veya hayali bir Hesap oluşturmasına açıkça izin verilmez. bu tür Hesapları derhal kaldırma hakkına sahiptir.

Kullanıcının telefon numaraları, adresler, aile adları, URL'ler, e-posta adresleri gibi iletişim bilgilerini veya diğer kişisel bilgileri yayınlaması yasaktır. herhangi bir profili reddetme, değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.

Yetki

Reşit olmayanlar ve üçüncü şahıslar adına hareket eden kişiler hizmetleri. Eğer kişinin katılma hakkına sahip olmadığından şüphelenmek için nedeni varsa, resmi evrak talep etmek suretiyle kişinin kişisel verilerini kimlik doğrulaması yaparak doğrulamaya yetkili olacaktır. Katılma hakkı olmayan kullanıcılar hizmetleri ve veritabanı.

Kullanıcı, bir hesap oluşturarak ve Hizmet'i kullanarak şunları beyan ve garanti eder:

 • ile bağlayıcı bir sözleşme yapabilirler ;
 • bu Sözleşmeye ve geçerli tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasalara, kurallara ve düzenlemelere uyacaklardır; Ve
 • hiçbir zaman ciddi bir suç veya cezalandırılabilir bir eylem (veya benzer bir suç), cinsel suç veya şiddet içeren bir suç işlememiş olmaları, herhangi bir eyalet, federal veya yerel cinsel suçlular sicilinde cinsel suçlu olarak listelenmemiştir.
 • 18 yaşından büyükler

Hizmetin kullanımına yalnızca 18 yaşını doldurmuş Kullanıcılara izin verilir. Bu Kullanım Koşullarını kabul ederek ve Hizmeti kullanarak en az 18 yaşında olduğunuzu onaylamış olursunuz. Kullanıcı henüz bu yaşa gelmemişse, Platformun içeriğini kabul edemiyorsa ve/veya Hizmetin odaklandığı coğrafi alanın dışında ikamet ediyorsa Kullanıcı, Hizmeti kullanmayı derhal bırakmalı ve Hesabını sonlandırmalıdır. Kullanıcı bu maddeye aykırı hareket ederse, kullanıcının Kredilerini iade etmeksizin Kullanıcı Hesabını derhal kaldırma hakkına sahiptir.

Kullanıcının bir başkası adına Hesap oluşturmasına veya hayali bir Hesap oluşturmasına açıkça izin verilmez. bu tür Hesapları derhal kaldırma hakkına sahiptir.

Ücretsiz Üyeliğin Sonlandırılması
 • Bir Kullanıcı, müşteri desteğiyle iletişime geçerek herhangi bir zamanda sebep belirtmeksizin profilini silme hakkına sahiptir
 • Ek olarak, herhangi bir zamanda sebep göstermeksizin bir Kullanıcının kaydını reddetme hakkını saklı tutar
 • Kullanıcı bu Genel Hüküm ve Koşulları ihlal ederse, üyeliğini dilediği zaman bildirimde bulunmaksızın sonlandırabilir
 • Üyeliğin sona ermesi üzerine, yasal saklama süreleri saklama gerektirmediği sürece, operatörün Kullanıcının verilerini saklama konusundaki tüm yükümlülükleri sona erer.
Hizmetlerin Değiştirilmesi

her zaman Hizmeti iyileştirmeye ve Kullanıcılara çekici ve faydalı buldukları ek işlevler sağlamaya çalışır. Bu, zaman zaman' anlamına gelir yeni ürün özellikleri veya geliştirmeleri getirecek ve bazı özellikleri kaldıracak ve bu önlemler Kullanıcıların hak veya yükümlülüklerini maddi olarak etkilemiyorsa, Kullanıcılara önceden bildirimde bulunmaksızın bunu yapabilir. hatta Hizmeti tamamen askıya alabilir, bu durumda güvenlik endişeleri gibi hafifletici nedenler bunu engellemediği sürece Kullanıcıları önceden bilgilendirecektir.

Satın almalar

Ücretsiz Hizmetlere ek olarak, kullanıcıya çeşitli ücretli Hizmetler ve avantajlar sunar. Bu Hizmetlerin her bireysel kullanımıyla, Kullanıcı ' ile yeni bir sözleşme ilişkisine girer . Bir Hizmetin her kullanımı yeni bir sözleşme ilişkisi oluşturur. Bu Hizmetler, ' öğesinin ücretsiz kullanımından tamamen bağımsızdır veritabanı sistemi. Bireysel sözleşmeler abonelik teşkil etmez. Sözleşme, Kullanıcının ücretli Hizmeti seçmesi ve "Satın Al" düğmesine basarak ödeme yükümlülüğünü kabul etmesiyle sonuçlandırılır (bundan böyle: Sipariş Süreci). Ücrete tabi Hizmetler ayrıca yerel hüküm ve koşullara tabidir.

 • Platform Satın Alımları
  Kullanıcı, Platform aracılığıyla satın almayı seçerse, seçtiği Hizmetler için belirtilen fiyat üzerinden tüm ücretleri ve ayrıca ödemelerinden doğabilecek her türlü masraf veya vergileri ödemeyi kabul eder. Ek olarak, seçilen ödeme sağlayıcısından (Kullanıcının ödeme yöntemi') ücret alma yetkisine sahiptir. ödeme zaten talep edilmiş veya alınmış olsa bile faturalama hatalarını veya hatalarını düzeltebilir. Kullanıcı bir işlemi geri alırsa veya başka bir şekilde ödeme yöntemini kullanarak bir ödemeyi geri alırsa, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcı hesabını derhal silebilir.
 • „madeni paralar“
  Ödenebilir bir sözleşme ilişkisinin akdedilmesiyle Kullanıcı, Sipariş Sürecinde seçilen ve bir kredi hesabı şeklinde alacaklandırılan bir tutarı alır. Kredi bakiyesi sözde "Paralar" olarak ifade edilir. Kullanıcı, "Paraların" tüketimi için diğer Kullanıcılara mesaj gönderebilir. Kredi hesabı artık "Coin" içermiyorsa, diğer Kullanıcılara başka bir mesaj göndermek mümkün değildir. Kullanıcı, yeni bir satın alma sözleşmesinin akdedildiği Sipariş Süreci aracılığıyla kredi hesabına tekrar "Para" ekleyebilir.
 • Sanal Öğeler
  "Paralar", Kullanıcının edindiği sanal öğelerdir.
  Kullanıcının yalnızca " aracılığıyla sanal öğeler satın almasına izin verilir ve başka hiçbir şekilde. Sanal öğeler, bu Sözleşmeye tabi sınırlı bir lisans oluşturur. Yürürlükteki yasalar tarafından aksi yasaklanmadıkça, Kullanıcı tarafından satın alınan sanal öğeler Kullanıcıya lisanslanacaktır ve Kullanıcı, sanal öğelerin hiçbir mülkiyetinin veya mülkiyetinin Kullanıcıya devredilmeyeceğini veya atanmayacağını kabul eder. Bu Sözleşme, sanal öğelerin haklarının satışı olarak yorumlanmayacaktır. Sanal öğeler için Kullanıcı hesabındaki hiçbir hesap bakiyesi, gerçek dünyadaki bir hesap bakiyesini temsil etmez veya depolanan herhangi bir değeri yansıtmaz, ancak Kullanıcı lisansının kapsamının bir ölçüsünü temsil eder. Kullanılmayan sanal öğeler için herhangi bir ücret alınmaz, ancak Kullanıcı\'ya sanal öğeler için verilen lisans hizmeti vermeyi durdurursa veya Kullanıcının hesabı başka bir şekilde kapatılır veya feshedilirse. tamamen kendi takdirine bağlı olarak, sanal öğelere erişme veya bunları kullanma hakkı için ücret alma hakkını saklı tutar ve/veya sanal öğeleri bir ücret karşılığında veya bedelsiz olarak dağıtabilir. sanal öğeleri dilediği zaman yönetebilir, düzenleyebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya kaldırabilir. Eğer bu haklardan herhangi birini kullanır, kullanıcıya veya üçüncü şahıslara karşı sorumlu tutulamaz. Sanal öğelerin devri yasaktır ve Kullanıcı sanal öğeleri herhangi bir gerçek veya tüzel kişiye satamaz, geri kabul edemez veya başka bir şekilde devredemez. Sanal öğeler yalnızca Hizmet aracılığıyla geri alınabilir. Hizmet aracılığıyla yapılan tüm sanal ürün satın alımları ve iadeleri nihaidir ve geri ödeme yapılmaz. Hizmet dahilinde kullanım için sanal öğelerin sağlanması, " tarafından sağlanan bir Hizmettir kullanıcının bu tür sanal öğeleri satın almayı kabul etmesinden hemen sonra başlar..
İade ve Geri Ödeme Politikası

Kullanıcı geri ödeme durumları tarafından ele alınır tanisma-sites.com supp23@ adresinden ulaşılabilen destek departmanıtanisma-sites.com

Tüm ödemeler ve geri ödemeler, web sitesinin ödeme işlemcisi aracılığıyla işlenir SecurionPay .

Bir Kullanıcının ödeme işlemiyle ilgili daha fazla sorusu olması durumunda, şu adrese giderek daha fazla bilgi bulunabilir SecurionPay'in Desteği .

Kullanıcı ile üyeliğine son verebilir tanisma-sites.com her zaman.

Kullanıcılarının iade işlemleri tanisma-sites.com aşağıdakiler tarafından yönetilir:

 • Bir Kullanıcının Hizmetlerle artık ilgilenmemesi durumunda, tanisma-sites.com müşteri destek yöneticileri, söz konusu Kullanıcı ile Kullanıcının yazıştığı diğer Kullanıcılar ("Yazışma Yapan") arasındaki yazışmaları gözden geçirecek ve geri ödeme yapılmasına ilişkin olarak tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir karar verme hakkına sahip olacaktır. Kullanıcıya.
 • Bir (teknik) arıza durumunda tanisma-sites.com, bir Kullanıcı, söz konusu dökümün bir sonucu olarak harcanan Kredilerin iadesi için yazılı bir talepte bulunabilir. Bu gibi durumlarda, makul olmayan gerekçelerle geri ödeme yapılmayacaktır.

Kullanıcılarının profillerinin devre dışı bırakılması tanisma-sites.com aşağıdakiler tarafından yönetilir:

 • Bir Kullanıcının Hizmetlerle artık ilgilenmemesi durumunda, tanisma-sites.com müşteri destek yöneticileri, söz konusu Kullanıcı ile Kullanıcının yazıştığı diğer Kullanıcılar ('Yazışma Yapan') arasındaki yazışmaları gözden geçirecek ve geri ödeme yapılmasına ilişkin olarak tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir karar verme hakkına sahip olacaktır. Kullanıcıya.
 • Bir Kullanıcının profilinin adresinden silinmesini talep etmesi durumunda tanisma-sites.com belirtilmemiş kişisel nedenlerle, Muhabir, bu tür bir Kullanıcının profilinin silinmesiyle ilgili herhangi bir bilgi alma hakkına sahip olmayacaktır, çünkü bu tanisma-sites.com Gizlilik Politikası. Ayrıca, Muhabir, böyle bir Kullanıcı ile yaptığı yazışmalara ilişkin olarak herhangi bir geri ödeme hakkına sahip olmayacaktır.
 • Olayda, bir Kullanıcı uygunsuz faaliyetler nedeniyle rapor edilmişti, tanisma-sites.com kendi takdirine bağlı olarak, bilgi vermiş olan Muhabire kısmi bir geri ödeme tanisma-sites.com söz konusu Kullanıcının uygunsuz faaliyetinin reddedilemez kanıtını sunarak.
 • Bir dolandırıcılık önleme sitesinde bir Kullanıcının bulunması veya Kullanıcının başka bir Kullanıcıdan yasa dışı faaliyetlerde bulunduğuna dair güvenilir kanıtlar almamız durumunda, söz konusu Kullanıcının profili Web Sitesinden/Uygulamadan tanisma-sites.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, sağlanan bilgileri önemli ve reddedilemez olarak kabul eder. tanisma-sites.com bu tür bilgileri sağlayan Muhabire kısmi bir geri ödeme yapabilir.
Ödeme koşulları
 • Ücretli Hizmetlerin ücreti ye önceden ödenmelidir ve kredi kartı, otomatik ödeme, çevrimiçi bankacılık, Paysafe Card veya PayPal gibi Sipariş İşleminde seçilen ödeme yöntemiyle eksiksiz olarak tahsil edilir. Sipariş İşlemini başarıyla tamamladıktan sonra jetonlar müşteri hesabına hemen, ancak en geç 2 saat sonra yatırılacaktır.
 • tarafından atanan harici bir Hizmet sağlayıcı tarafından işleme konulan ücrete dayalı Hizmetler için ödemeler yaptırabilir .
Kullanıcı Yükümlülükleri
 • Kullanıcı, kaydının içeriğinden, diğer kişisel verilerden ve dolayısıyla kendileri hakkında sağladıkları bilgilerden yalnızca sorumludur. Kullanıcı, sağlanan verilerin doğru olduğunu ve kendilerini kişisel olarak tanımladığını onaylar. Kasıtlı veya hileli yanlış beyanlar, hukuki ve cezai takibatla sonuçlanabilir ve kullanıcı profilini etkilemeden engellemek için ücret hakkıdır.
 • Kullanıcı, " kullanmadığını onaylar nin Hizmetlerini ticari veya ticari amaçlarla, özellikle reklam amaçlı olarak. Kullanıcının, bu şekilde elde edilen verileri kullanmak için diğer Kullanıcıların içeriklerini ve profillerini manuel olarak veya bilgisayar programları ile okumasına izin verilmez.
 • Kullanıcı, oturum açma verilerini gizli tutmayı taahhüt eder. Oturum açma verilerinin üçüncü taraflara iletilmesi durumunda, eylemin tüm sonuçlarından Kullanıcı sorumludur. Erişim verilerinin üçüncü şahıslara iletildiğinden şüpheleniliyorsa, Kullanıcı'yı bilgilendirmek zorundadır derhal ve daha fazla kötüye kullanımı önlemek için uygun önlemleri alın (örn. şifreyi değiştirerek).
 • Ayrıca, Kullanıcı hizmetleri, özellikle,
  • iftira niteliğinde, ırkçı, kışkırtıcı veya başka bir şekilde yasa dışı materyal veya bilgileri yaymak için kullanmamak;
  • iftira niteliğinde, ırkçı, kışkırtıcı veya başka bir şekilde yasa dışı materyal veya bilgileri yaymak için kullanmamak;
  • iftira niteliğinde, ırkçı, kışkırtıcı veya başka bir şekilde yasa dışı materyal veya bilgileri yaymak için kullanmamak;
  • kullanıcı ilgili hakların sahibi olmadıkça veya kullanım için gerekli izni almadıkça, sisteme veya veri tabanına virüs, yazılım veya telif hakkı veya diğer koruyucu haklarla korunan diğer materyalleri içeren herhangi bir veri girmemek;
  • hizmetlerin diğer Kullanıcılar tarafından kullanılabilirliğini olumsuz yönde etkileyecek şekilde kullanmamak;
  • herhangi bir e-posta veya diğer mesajları dinlememek ve buna teşebbüs etmemek;
  • zincirleme mektuplar göndermemek;
  • e-posta veya ticari amaca hizmet eden diğer mesajları göndermemek;
  • profil verilerinde herhangi bir isim, adres, telefon veya faks numarası, haberci adresi, e-posta veya URL'den bahsetmemek;
  • diğer Kullanıcılar hakkında herhangi bir kişisel veri toplamamak, saklamamak veya işlememek.
 • Yukarıdaki yükümlülüklere uyulmaması veya bu Genel Hüküm ve Koşullarda düzenlenen diğer yükümlülüklerin ihlali kullanıcının veri tabanına erişimini derhal bloke etmek ve mücbir sebeplerle sözleşmeyi ihbarsız feshetmek.
 • Kullanıcı, ticari veya ticari çıkarları sözleşme ilişkisinin akdedilmesiyle ilişkilendirirse veya kendisine sunulan verileri ticari veya ticari amaçlarla veya ' tarafından açıkça onaylanmayan amaçlar için kullanırsa , ödemeyi taahhüt ederler kanıtlanmış her ihlal için 1.000 €'luk bir sözleşme cezası. Diğer tazminat talepleri bundan etkilenmez.
 • Kullanıcı ayrıca fotoğraf/resim politikası.
Kullanıcı Yükümlülüklerinin İhlali

Kullanıcı bu Genel Hüküm ve Koşulları ihlal ederse, dilediği zaman bildirimde bulunmaksızın üyeliği sonlandırabilir ve Kullanıcı'nın hesabı silinir.

İçerik

Kullanıcının, Platform'da başka kullanıcılar tarafından yayınlanan profilleri veya mesajları gibi içerikleri, Madde 3.2'de belirtilen amaca uygun olmayan ve/veya kişisel kullanım amacı dışında kullanmasına izin verilmez.

Kullanıcı, Platform'da yayınladığı İçeriğin Platform'un diğer kullanıcıları tarafından görülebileceğini ve bu kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini anlamakta ve kabul etmektedir bu tür kullanım için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcının, i) haklarını ihlal eden veya ihlal edebilecek içeriği Platform aracılığıyla yayınlamasına veya başka bir şekilde dağıtmasına asla izin verilmez , platform'un diğer kullanıcıları ve/veya üçüncü bir kişinin Fikri Mülkiyet Hakları ve gizlilik alanındaki hakları da dahil olmak üzere, ii) yasa dışı içerik barındırması veya bu tür içeriklere atıfta bulunması, iii) itibarına zarar verebilir , iv) karalayıcı, aşağılayıcı, müstehcen, incitici veya şiddet içeren içerik barındırıyor veya başka bir şekilde geçerli ahlak standartlarını ihlal ediyor, bu nin takdirine bağlıdır , veya v) başka türlü yasa dışıdır. Kullanıcı, bu garantinin ihlal edilmesinden doğabilecek tüm zararlardan şahsen ve tamamen sorumludur.

Bu Web Sitesi veya Hizmet, yetişkinlere yönelik eğlence amaçlıdır; amacımız üyeler arasında fiziksel randevular/temas getirmek değildir. Kullanıcı, çevrimiçi yetişkin eğlencesi amacıyla yönetilen ve hayali profilleri kullanabileceğimizin farkındadır ve bunu kabul eder. bu siteye kendi oluşturduğu profiller aracılığıyla mesaj gönderme hakkını açıkça saklı tutar. Bu hayali profillerle fiziksel temas mümkün değildir. yasaların izin verdiği ölçüde her türlü sorumluluğu reddeder ve Hizmetin neden olduğu her türlü hasar veya rahatsızlık için hiçbir garanti üstlenmez.

nin görüşü için gerekli olması halinde, Kullanıcı tarafından yayınlanan fotoğraf gibi İçeriği reddetme hakkını saklı tutar , bu hiçbir şekilde Kullanıcı için herhangi bir tazminat ve/veya geri ödeme talep etme hakkı ve/veya . Yayınlanan İçerik, 11. Maddede belirtilen prosedüre göre Platformdan kaldırılacaktır.

Kullanıcılardan uygunsuz İçeriği bize bildirmeleri istenir. Bu tür bir bildirimin gerçekleşebileceğini ve dikkatimizi çeken bu tür bilgilerle ilgili olarak bu Kullanım Koşullarında belirtilen adımları atabileceğimizi kabul etmektesiniz.

Yetişkin İçeriği için Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

kullanıcıların yetişkinlere uygun içerikle etkileşim kurması için güvenli ve sorumlu bir platform sağlamayı taahhüt eder. Geçerli yasalara uyumu sağlamak ve tüm kullanıcılar için güvenli bir ortam sağlamak için aşağıdaki kabul edilebilir kullanım politikasını uyguladık. Platformumuza erişerek ve kullanarak, kullanıcılar bu politikaya uymayı kabul ederler.

TR=> Yasa Dışı Faaliyetlerin Yasaklanması: Kullanıcılar, yetişkinlere uygun içerik içeren herhangi bir yasa dışı faaliyette bulunmamalı veya bunları teşvik etmemelidir. Buna aşağıdakiler dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • a. Çocukların Cinsel İstismarı Materyalleri (CSAM): Çocukların cinsel istismarı materyallerinin oluşturulmasını, dağıtımını veya tanıtımını içeren herhangi bir içerik kesinlikle yasaktır. Her türlü çocuk sömürüsüne karşı sıfır tolerans politikamız var.
 • b. Ensest: Gerçek veya kurgusal ensest ilişkileri tasvir eden veya teşvik eden içerik kesinlikle yasaktır. Yasal ve etik sınırları ihlal eden içeriklere göz yummayız veya bunları desteklemeyiz.
 • c. Hayvanlarla Cinsel İlişki: İnsanlar ve hayvanlar arasında her türlü cinsel aktiviteyi içeren içerik kesinlikle yasaktır. Bu tür eylemleri yasaklayan yasa ve yönetmeliklere sıkı sıkıya bağlıyız.
 • d. Tecavüz: Tecavüz veya cinsel şiddet dahil, rıza dışı cinsel eylemleri tasvir eden veya teşvik eden içerik kesinlikle yasaktır. Rızayı destekleyen ve bireylerin haysiyetine ve esenliğine saygı duyan bir platform oluşturmaya çalışıyoruz.
 • e. Rıza Olmadan Sakatlama: Bir kişinin veya vücudunun rızası olmadan sakatlanmasını tasvir eden veya teşvik eden herhangi bir içerik kesinlikle yasaktır. Bireylerin haklarına ve bedensel özerkliklerine değer veriyoruz ve bu ilkeleri ihlal eden içeriklere müsamaha göstermiyoruz.

Kullanıcı Raporlama Mekanizması: Kullanıcılarımızı, kabul edilebilir kullanım politikamızın şüpheli ihlallerini derhal bildirmeye teşvik ediyoruz. Raporlama sürecini kolaylaştırmak için bir kullanıcı raporlama mekanizması uyguladık. Raporlar ciddiye alınır ve kapsamlı bir şekilde soruşturulur.

İçerik İnceleme ve Kaldırma: Bu politikaya uygunluğu sağlamak için platformumuzda yetişkinlere uygun içeriği aktif olarak inceliyor ve izliyoruz. İçeriğin politikamızı veya yürürlükteki yasaları ihlal ettiğinin tespit edilmesi durumunda, içeriği kaldırma ve kullanıcı hesaplarının askıya alınması veya feshedilmesi dahil olmak üzere uygun işlemleri yapma hakkını saklı tutarız.

İletişim
 • hesabı/profili altında Kullanıcı için bir elektronik posta kutusu kurar. Bu, diğer Kullanıcılarla iletişim kurmaya ve ' dan Hizmet mesajlarını iletmeye hizmet eder . Dan daha fazla iletişim kullanıcıq'ya Kullanıcı'nın vermiş olduğu e-posta adresi üzerinden yapılacaktır.
 • Kullanıcıları veri tabanı, metin biçiminde karşılıklı bilgi alışverişi için bir sohbetin yanı sıra iletişim kurmak için hediyeler ve öpücükler ile sağlanır. Kullanıcılar kendi aralarındaki iletişimi yönetmekten ve uygun bir ifade biçimi sağlamaktan sorumludur. Başlangıçta cinsel açıdan sakıncalı ifadelerden ve iletişim sırasında imalardan kaçınılmalıdır.
 • Kullanıcı tarafından herhangi bir zamanda bir sohbet başlatılabilir. Önceden tanımlanmış sayıda "Coin" sahibi olan kullanıcılar, diğer Kullanıcılara ücret karşılığında yazabilir.
 • Bir Kullanıcı varsayılan olarak push bildirimleri alır. Bildirimler, alınan sohbet mesajlarının bildirimlerini, diğer Kullanıcıların profili ziyaretlerini, diğer Kullanıcıların profil etiketlerini ve eşleşmeleri içerir. Bildirimler, uygulamanın ayarlarından kapatılabilir.
 • sistemde ayrıca tanımlanmayan Kullanıcıların eğlenmesi için profesyonel animatör ve operatörler kullanmaktadır. Bu Hizmet en yüksek kalitede sağlanmaktadır. Bu operatörlerle gerçek toplantılar mümkün değildir. Kullanıcılar kendilerine yalnızca portal içinde mesaj gönderebilir.
Reklam ve Bültenler

Ile kaydolarak , ibaresi ile Kullanıcı, kendisine Platform hakkında bilgi içeren mesajların yanı sıra diğer Kullanıcılar hakkında bilgi gönderilebileceğini açıkça kabul eder. Kullanıcı istediği zaman postalamayı durdurma hakkına sahiptir.

Ticari veya Ticari Kullanım Yasakları, Spam Yasağı
 • Kullanıcı, kullanımları ile bağlantılı olarak herhangi bir ticari ve/veya ticari çıkar peşinde koşmadığını taahhüt eder. Platform web sitesini ve mobil uygulamasını ticari veya ticari amaçla kullanmamayı taahhüt ederler.
 • Ticari veya ticari İnternet sayfalarının veya uygulamalarının reklamı, özellikle:
  • Mal veya hizmetlerin parasal değer karşılığında sunulması, eşdeğer bir teklifin talep edilmesi veya başka bir yerden edinilebilecek eşdeğer bir teklife atıfta bulunulması
  • Ticari veya iş web siteleri veya uygulamaları için reklam, özellikle
   • ödeme karşılığında mal veya hizmet sunmak,
   • şirketlerin tanıtımı veya reklamı için kullanılan veya
   • diğer ticari portalların reklamını yapın.
   • Bu özellikle şirketlerin pop-up'lar, afiş reklamları veya özellikle vurgulanmış veya göze çarpan bağlantılar yoluyla reklamları için geçerlidir. Bir internet sayfası, doğrudan veya dolaylı olarak başka bir operatörün ticari internet portalına bağlantı veriyorsa ticari olarak kabul edilir.
  • Özellikle 0900 numaralarına veya özel tarifeli SMS numaralarına yapılan müteakip referanslar yoluyla daha sonra kar elde etmek için iletişim kurmak.
 • Kullanıcı, burada sunulan Hizmetin diğer Kullanıcılarına veya diğer Kullanıcılara hiçbir şekilde ticari tekliflerin reklamını yapmamayı ve ticari veya ticari amaca hizmet eden mesajlar göndermemeyi taahhüt eder. Bu aynı zamanda halka açık profillerde bağlantıların ayarlanması veya adlandırılması veya dahili mesaj değişim sistemleriyle (örn. mesaj gönderme, forumlar ve profil verileri.
Hasarlar
 • Nin izni olmadan 12. madde anlamında Platformu ticari veya ticari amaçlarla takip eden veya kullanan bir Kullanıcı .100 € tutarında sabit oranlı bir tazminat ödemekle yükümlüdür. Bu durumda, Kullanıcının hiçbir zarara yol açmadığını veya götürü meblağdan önemli ölçüde az olduğunu kanıtlamasına izin verilir. sonucunda daha yüksek zararlara uğradığını ispat etme hakkını saklı tutar.
 • 8. maddede belirtilen Kullanıcı yükümlülüklerinin kasıtlı olarak veya ağır ihmal sonucu ihlali durumunda, Kullanıcı ya zararı ödemeyi taahhüt eder , ihlal zaten bu maddenin 1. paragrafına göre toptan bir tazminat teşkil etmedikçe. Bu durumda, Kullanıcının hasarın meydana geldiğini kanıtlamasına izin verilir.
Üçüncü Taraf Hizmetleri

Hizmet, üçüncü şahıslar tarafından sunulan reklam ve promosyonların yanı sıra diğer web sitelerine veya internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir. bu tür harici web sitelerinin veya internet kaynaklarının mevcudiyetinden (veya mevcut olmamasından) sorumlu değildir. Kullanıcı, aracılığıyla üçüncü taraflarla etkileşime geçmeye karar verirse in Hizmetleri, Kullanıcı ile aralarındaki ilişki, bu üçüncü kişilerin hüküm ve koşullarına tabidir. söz konusu üçüncü şahısların şartlarından veya eylemlerinden sorumlu veya yükümlü değildir.

Genel Hüküm ve Koşulların Tadili

sözleşme ilişkisinin temel hükümlerini etkilemediği ve ' için öngörülemeyen gelişmelere uyum sağlamak gerektiği sürece, bu Genel Hüküm ve Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar sözleşmenin akdedilmesi sırasında ve uyulmaması sözleşme ilişkisinin dengesini belirgin şekilde bozacak olan. Temel hükümler, özellikle fesih hükümleri de dahil olmak üzere mutabık kalınan Hizmetlerin türü ve kapsamı ile süresi ile ilgili olanlardır. özellikle yasal değişiklikler ve içtihat değişiklikleri nedeniyle sözleşmedeki boşlukları kapatmak için değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sorumluluğu
 • diğer Kullanıcılar tarafından yayınlanan veya iletilen veri ve içeriklerin doğruluğu ve güvenliği konusunda sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Sırasında kullanıcılar tarafından sağlanan bilgilerin doğru olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir, Kullanıcı profillerinin doğruluğunu garanti edemez. Buna izin verilmemesine rağmen, Kullanıcılar yanlış veya yasa dışı bilgi ve içerik girebilir veya uygunsuz veya yasa dışı amaçlar için \'in Hizmetleri.Uygunsuz veya yasa dışı amaçlar için\'in Hizmetleri.
 • veri tabanına erişimi olan bir BT hizmeti sağlar ve başarıyı garanti etmez. Gibi kendi bilişim altyapısı dışında ve internetin özellikleri ve belirsizlikleri nedeniyle internet üzerinden veri iletimi üzerinde hiçbir etkisi yoktur, bu tür harici veri kayıpları ve/veya veri aktarımındaki hatalar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. teklifin kendi kontrolü dışındaki herhangi bir başarısızlığından sorumlu değildir (örn. mücbir sebepler veya internetin teknik arızaları nedeniyle).
 • kullanıcı tarafından üçüncü şahıslara sağlanan bilgilerin kötüye kullanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez. ayrıca kasten veya ağır ihmalle üçüncü şahısların yetkisiz erişimini mümkün kılmıştır.
 • yalnızca - temel sözleşme yükümlülüklerinin ihlali durumu, yaşam, vücut veya sağlık yaralanması durumu veya Ürün Sorumluluğu Yasası'ndan kaynaklanan talepler durumu dışında - kasıtlı ve ağır ihmalden sorumludur. Temel sözleşme yükümlülükleri, sözleşmenin amacına ulaşmak için yerine getirilmesi gereken yükümlülüklerdir.
 • Sözleşmenin amacına ulaşmak için gerekli olan bir yükümlülüğün hafif ihmal nedeniyle ihlali durumunda (asıl yükümlülük), nin sorumluluğu, söz konusu faaliyet türü için öngörülebilir ve tipik olan zarar miktarı ile sınırlı olacaktır.
 • Yukarıdaki sorumluluk sınırlaması çalışanları, temsilcileri ve acenteleri.
Haklar
 • Kullanıcı oluşturdukları veya veri tabanına yükledikleri resim, yazı ve videolar da dahil olmak üzere içerikler üzerinde münhasır olmayan, devredilebilir, coğrafi olarak sınırsız ve geçici olarak sınırlı bir kullanım hakkı..
 • Kullanıcı, kendileri tarafından yayınlanan veya oluşturulan içeriklerin ve bunların kullanımının üçüncü şahısların haklarını, özellikle telif haklarını veya diğer mülkiyet haklarını ihlal etmediğini garanti eder.
Veri koruması

kullanıcının kişisel verilerini bu Hüküm ve Koşullarda ve Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde toplar, işler ve kullanır. Kişisel verilerin saklanması yasal hükümlere tabidir.

İptal Talimatı
 • İptal Hakkı
  Kullanıcı, oluşturduğu sözleşmeleri on dört gün içinde sebep göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Cayma süresi, sözleşmenin bireysel olarak akdedildiği günden itibaren on dört gündür. Cayma hakkının kullanılabilmesi için Kullanıcı'nın tarafımıza (, , supp23@tanisma-sites.com) açık bir ifadeyle (örn. posta yoluyla gönderilen bir mektup veya e-posta) bu sözleşmeyi iptal etme kararlarını. Cayma süresine uymak için bu cayma süresi sona ermeden önce cayma hakkının kullanıldığına dair bildirim göndermeleri yeterlidir.
 • İptalin Sonuçları
  Bu Sözleşmenin Kullanıcı tarafından iptal edilmesi durumunda, teslimat masrafları da dahil olmak üzere kendisinden aldığımız tüm ödemeleri kendisine geri ödeyeceğiz (Kullanıcının aşağıdaki teslimat yöntemlerinden başka bir teslimat yöntemi seçmesinden kaynaklanan ek maliyetler hariç). Tarafımızca sunulan en ucuz standart teslimat türü.) Bu geri ödeme, aşırı gecikme olmaksızın ve en geç bu Sözleşmenin iptaline ilişkin bildirimi aldığımız günden itibaren on dört gün içinde yapılacaktır. Aynı ödeme yöntemini kullanacağız. Kullanıcı ile aksi açıkça kararlaştırılmadıkça, Kullanıcı orijinal işlem için kullandığı bu geri ödeme için; Kullanıcıdan hiçbir durumda bu geri ödeme için ücret alınmayacaktır.
  Ancak Kullanıcı, iptal süresi içinde Hizmetin başlatılmasını talep etmişse, iptal anına kadar fiilen sağlanan hizmetlerin bedelini ödemekle yükümlüdür. Bu tutar, ilgili olarak verilen hizmetlerle orantılı olacaktır. Sözleşmede sunulan hizmetlerin toplam kapsamına yansıtılacaktır. İptal yapılmadan önce hizmetlerin tam olarak verilmesi halinde, Kullanıcının iade hakkı sınırlı olabilir veya uygulanamayabilir.
 • Geri Ödeme Politikasının İstisnaları
  Geri ödeme politikamız kapsamında belirli işlemlerin tam geri ödemeden muaf olabileceğini lütfen unutmayın:
  1. Kullanıcı, hizmetin iptal süresi içinde başlatılmasını açıkça talep etmişse ve hizmet tam olarak yerine getirilmişse, hizmetin tamamı tüketildiği için geri ödeme yapmama hakkımızı saklı tutarız.
  2. Somut bir ortamda sunulmayan dijital içerik için, performans Kullanıcının önceden açık izniyle başlamışsa ve bu nedenle iptal hakkını kaybedeceklerinin kabulüyle başlamışsa.
  3. Somut bir ortamda sunulmayan dijital içerik için, performans Kullanıcının önceden açık izniyle başlamışsa ve bu nedenle iptal hakkını kaybedeceklerinin kabulüyle başlamışsa.
 • Örnek iptal formu
  Sözleşmeyi iptal etmek istiyorsanız, lütfen bu formu doldurun ve bize geri gönderin.

  İle


  supp23@tanisma-sites.com

  Ben/biz (*) aşağıdaki malların (*)/hizmetlerin sağlanmasına ilişkin (*) tarafımca/tarafımızca akdedilen sözleşmeyi (*) iptal ederim/ederiz

  (*) tarihinde sipariş verildi/(*) tarihinde teslim alındı

  Müşteri(ler)in adı(ları)
  Müşteri(ler)in adresi


  Müşteri(ler)in imzası (yalnızca yazılı yazışmalar için)

  Tarih

  (*) Uygunsa silin.

 • Kullanıcı, açık rızasını vermişse, Kullanıcı tarafından talep edilen Hizmet'in ' tarafından eksiksiz olarak sağlanması halinde, iptal hakkı erken sona erer kullanıcı cayma hakkını kullanmadan önce.
Yasadışı İçeriği Bildirme

kullanıcı ile diğer kullanıcılar arasında değiş tokuş edilen Mesajları izliyor. Aşağıda belirtilen koşullara bağlı olarak ve ilgili bir bildirim alındıktan sonra, sorusu yalnızca yasa dışı olduğu tartışılmaz İçeriği kaldıracak veya yasa dışı olduğu tartışılmaz bir faaliyeti durduracaktır.

şüpheli yasa dışı materyalin veya şüpheli yasa dışı faaliyetlerin Platformda bulunmasının veya Platform aracılığıyla erişilebilirliğinin bildirilebileceği bir prosedür oluşturmuştur . Bu, aşağıdaki e-posta adresine uygun bir bildirim göndererek yapılabilir: supp23@tanisma-sites.com.

bildirimin doğruluğundan veya sağlanan kanıtların yasallığından şüphe etmek için geçerli bir nedeni varsa veya bir çıkar dengesi tarafından talep ediliyorsa, İçeriği engelleme veya bir etkinliği durdurma talebini yerine getirmeme hakkını saklı tutar. Bu bağlamda, bulgaristan'daki yetkili bir mahkemenin, söz konusu İçeriğin veya etkinliğin tartışılmaz şekilde yasa dışı olduğunu kanıtlayan bir mahkeme kararı talep edebilir.

bildirimde bulunan kişi ile herhangi bir üçüncü kişi arasındaki bir ihtilafta hiçbir şekilde taraf olmak zorunda olmayacaktır.

Bildirimi yapan kişi tazmin eder durdurulan materyal veya faaliyetlerin engellenmesi veya kaldırılmasıyla bağlantılı her üçüncü taraf talebine karşı. Tazminat ayrıca ' tarafından yapılan veya yapılacak tüm zarar ve masraflarla ilgilidir veya adli yardım masraflarının tazmin edilmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere böyle bir taleple bağlantılı olarak katlanmak zorunda olduğu.

bildirimde bulunan kişilerin özel hayatına saygı duyar ve korur. Bir bildirim çerçevesinde aldığı tüm kişisel bilgiler, her zaman 1998 tarihli Veri Koruma Yasası uyarınca işlenecek ve yalnızca bildirimin işlenmesi için kullanılacaktır.

Bu web sitesini kullanarak, metin, resim ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcılar tarafından yüklenen tüm içeriğin uygunsuz veya bu hüküm ve koşulları ihlal ettiği düşünülen herhangi bir içeriği kaldırma hakkını saklı tutar. bu siteye yüklenen içerikten münhasıran sorumlu tutulacaktır.

şikayet politikası

Tüm şikayetleri ciddiye alır ve adil, tutarlı ve zamanında ele alırız. Amacımız, mümkün olan her durumda tüm şikayetleri şikayetçiyi memnun edecek şekilde çözüme kavuşturmaktır. Bir şikayetiniz varsa, lütfen supp23@tanisma-sites.com adınız, iletişim bilgileriniz, hesap bilgileriniz ve şikayetinizin niteliği ile. Şikayetinizi aldığımızı onaylayacak ve mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz ve bunları size sunduğumuz hizmetleri geliştirmek için kullanırız.

İnsan Ticareti, Seks Ticareti ve İstismarın Yasaklanması

platformumuzda insan kaçakçılığını, seks kaçakçılığını veya istismarı teşvik eden veya kolaylaştıran her türlü faaliyeti kesinlikle yasaklar. Kullanıcılarımız için güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamaya kararlıyız ve bu konuyu çok ciddiye alıyoruz.

Nihai hükümler
 • Arasındaki hukuki ilişki ve Kullanıcı, zorunlu hükümlere tabi olarak Bulgaristan yasalarına tabi olacaktır. Kullanıcı bir müşteri olmadığı sürece, bu sözleşmeden doğan tüm talepler için yargı yeri Venlo'dur. Sözleşmenin akdedildiği sırada Kullanıcının mutad meskeninin veya ikametgâhının bulunduğu devletin zorunlu düzenlemelerinin uygulanabilirliği etkilenmez.
 • Bu Genel Hüküm ve Koşulların münferit hükümlerinin geçersiz veya eksik olması durumunda, geri kalan Genel Hüküm ve Koşulların geçerliliği etkilenmeden kalacaktır.
×
Bir dil seçin
TR
 • TR
 • EN
Gizlilik Politikası

gizliliğinizi çok ciddiye alır, tüm kişisel bilgilerinize büyük bir özen gösterir ve verilerinizin yalnızca bu Gizlilik Politikası kapsamında kullanılacağını garanti eder. Bu Gizlilik Politikası nasıl yapılacağını belirtir sağladığınız tüm bilgileri kullanır ve korur web sitemizi ve hizmetlerimizi kullandığınızda. Kısaca, verilerinizi size hizmetlerimizi sunmak, sizinle iletişime geçmek, hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendirmek ve tekliflerinizi yapabilmek için kullanıyoruz.

Veri Koruma ve Haklarınızı Kullanma ile İlgili Sorular

Veri korumayla ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya haklarınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen ' ile iletişime geçin supp23@tanisma-sites.com veya "Veri Koruma" anahtar kelimesini ekleyerek yukarıda belirtilen adres.

üzerinden destek talepleri supp23@tanisma-sites.com ve e-posta ekleri güvenlik düzenlemeleri nedeniyle açılmayacak/değerlendirilmeyecektir.

Kim ?

kullanıcıların birbirleriyle mesaj yoluyla iletişim kurabilecekleri ve iletişim kurabilecekleri bir platform (“Platform”) kullanan bir hizmet sunmaktadır. hizmetleri tarafından sağlanır: , , EIK - 204164223.

kişisel verilerinizin toplanma, kullanılma ve saklanma şeklinden sorumludur.

Kişisel verileri hangi durumlarda işleyeceğiz

Girişlerinizle aktif olarak bize aktardığınız kişisel verileri işleyeceğiz. Ek olarak, kişisel verileri hizmetimizin kullanımına bağlı olarak otomatik bir şekilde işleyeceğiz. Özellikle aşağıda belirtilen durumlarda kişisel verileriniz işlenebilecektir.

 • Web sitemizi ziyaret etmek
 • Müşteri hesabı oluşturma
 • Madeni Para Satın Alma
 • Diğer kullanıcılarla veya bizimle iletişim kurma
 • E-posta Bültenleri
 • Bize yaklaşımlar
 • Sohbetler, diğer kullanıcılara yaklaşımlar
 • Kullanıcıların web sitemizi ziyaret etme motivasyonlarının ve onu nasıl kullandıklarının analizi
 • Reklam ölçümlerimizin başarısının analizleri
 • Reklam önlemlerinin kişiselleştirilmesi
 • Teknik altyapımıza yönelik saldırılara karşı savunma

Ayrıntılar için lütfen aşağıdaki açıklamalara bakın.

Web Sitemizi Ziyaret Etmek

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz anda, web sitesinin işletimini emanet ettiğimiz şirket, web sitemizi ziyaret etmek için kullandığınız bilgisayarın genel IP adresini saklayacaktır. Buna erişim tarihi ve saati de dahildir. IP adresi, bilgisayarınızın internet üzerinden veri gönderip aldığı benzersiz bir sayısal adrestir.

Web sitemizi kullanırken sizi tanımlamamıza izin veren herhangi bir veri sağlamadığınız sürece, genellikle ne biz ne de hizmet sağlayıcımız IP adresinin kime ait olduğunu bilemeyiz. Ayrıca, yasal işlem başlatırsak (örneğin web sitemize yönelik siber saldırı durumlarında) ve soruşturma sürecinde kullanıcının kimliği hakkında bilgilendirilirsek, bir kullanıcının kimliği belirlenebilir. Yani genel bir kural olarak, siz ve IP adresiniz arasında bir bağlantı kurabileceğimiz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Hizmet sağlayıcımız, IP adresini, web sitemizi ziyaret etmenizi ve kullanmanızı sağlamak ve web sitelerimize yönelik saldırıları keşfetmek ve önlemek için kullanmaktadır. Ne yazık ki, web siteleri, operatörlere ve kullanıcılara zarar vermek için (örneğin, erişimi engellemek, verileri gözetlemek, virüsler gibi kötü amaçlı yazılımları dağıtmak veya diğer yasa dışı amaçlar) sık sık saldırıya uğrar. Bu tür saldırılar, web sitemizin kullanım amacını ve web sitemizi ziyaret edenlerin güvenliğini olumsuz yönde etkileyecektir.

IP adresi, ziyaret zamanı ile birlikte, bu tür saldırıları ve bunlardan kaynaklanan potansiyel tehlikeleri kendimiz ve web sitemizin kullanıcıları için önlemek için işlenmektedir. Hizmet sağlayıcımız aracılığıyla, ticari faaliyetlerimizi sürdürmenin yanı sıra kendimizi veya web sitemizin ziyaretçilerini etkileyen yasa dışı müdahaleleri önlemenin haklı çıkarlarını gözetiyoruz.

Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği\'nin (GDPR) 6. maddesi 1. fıkrası f)'dir. Saklanan IP verileri, saldırıları tanımlamak veya önlemek için artık gerekli olmamaları koşuluyla duyarsızlaştırma ile silinecektir.

İletişim Yolları

Sağlanan iletişim yollarından biri aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde, sorgunuzu işlemek için sağladığınız verileri kullanacağız. Platformdaki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim formunda, bize şu bilgileri vermenizi rica ediyoruz: ad, e-posta adresi ve mesaj. Bu bilgileri sorularınızı, isteklerinizi ve şikayetlerinizi yanıtlamak için kullanırız.

Bunun yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesi 1. fıkrası uyarınca talebinize yanıt verme konusundaki haklı menfaatimizdir. Talebiniz bizimle bir sözleşme yapma veya işleme alma amacına hizmet ediyorsa, işleme faaliyetinin ek dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesi 1 b paragrafıdır. Veriler, talebiniz tamamlandıktan sonra silinecektir. Kanunen verileri daha uzun süre saklamakla yükümlü olduğumuz durumlarda, bu sürenin bitiminden sonra silinecektir.

Müşteri Hesabı Oluşturma

Platformumuzu kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturmak için bize adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi vermenizi istiyoruz. Bu bilgi zorunludur. Ayrıca profil resminiz, telefon numaranız, konumunuz, cinsiyetiniz, yaşınız, doğum tarihiniz, fiziksel özellikleriniz, ilişki durumunuz ve cinsel tercihiniz veya flört tercihleriniz gibi ekstra bilgiler de ekleyebilirsiniz. Ekstra bilgileriniz hesabınıza kaydedilir ve bu bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Ayrıca, bu ekstra bilgiler, yalnızca sizin onayınıza dayalı olarak işlediğimiz özel kişisel veri kategorisi olarak nitelendirilebilir. ' adresine bir e-posta göndererek onayınızı her zaman geri çekme hakkına sahipsiniz supp23@tanisma-sites.com. Platform kullanıcılarına gönderdiğiniz mesajların (özel) kişisel veriler içermesi durumunda, size hizmet sağlamak için bu verileri işlediğimizi lütfen unutmayın.

Teklifimizin tüm işlevlerinden yararlanmak için bir müşteri hesabı oluşturmanız gerekir. Kayıt işlemi sırasında istenen bilgiler dışında, diğer tüm kişisel bilgiler gönüllü olarak sağlanacaktır. Kullanıcı profilinize hangi bilgileri dahil etmek istediğinize yalnızca siz karar verirsiniz. Verilerinizi istediğiniz zaman düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Ne kadar fazla bilgi verirseniz, diğer kullanıcıların sizi bulma ve onlarla paylaştığınız ortak ilgi alanlarını tanıma şansı o kadar artar. Web sitemiz internet üzerinden herkes tarafından erişilebilir olduğundan, sağladığınız tüm bilgiler herkese açık olacaktır.

Sizi tanımlamamıza izin veren herhangi bir veri (cep telefonu numaranız gibi) sağlamazsanız, kim olduğunuzu bilmeden hizmetimizi kullanabilirsiniz. Madeni para satın alırsanız, adınızı ve adresinizi vermeniz gerekecek, ancak bize iletmeyecekleri bu verileri yalnızca ödeme hizmeti sağlayıcımız alacaktır. Buna göre, hizmetimizi anonim olarak kullanabileceksiniz.

Bir müşteri hesabı oluşturur ve profilinize bilgi eklerseniz, sağladığınız verileri bu amaçla, müşteri hesabınızı oluşturmak ve yönetmek ve ayrıca müşteri hesabınızla ilgili hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlamak için işleriz. . Ek olarak, veriler hizmetimiz için kullanılacak ve amaçlanan amaçları doğrultusunda diğer kullanıcıların erişimine açılacaktır (örneğin, belirli eğilimleri ve ilgi alanlarını aramak, karşılıklı ilgi alanlarını ve tercihleri belirlemek için eşleştirme kontrolleri). Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1 b) paragrafıdır.

Bir kullanıcı hesabı oluşturma işlemi sırasında, IP adresinize bağlı olarak yaklaşık konumunuzu belirleyebileceğiz. Bunu, değiştirebileceğiniz kullanıcı profilinize bu konumu önceden girmek için kullanacağız. Bu, hizmetimizin üyelerinin yerel aramalar için doğru konumu kullanmasını ve böylece - konumu uyarlamadıkça - diğer üyeleri bulmasını sağlamak için yapılır. Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1. fıkrası f) bendidir.

Veriler, müşteri hesabı silinene kadar saklanacaktır. Kanunen bu olayın ötesinde verileri depolamakla yükümlü olduğumuz durumlarda (örneğin, muhasebe yükümlülüklerini yerine getirmek için) veya bu olayın ötesinde verileri depolamaya yasal olarak hakkımız varsa (kullanıcı hesabına karşı devam eden bir dava olması durumunda) örneğin sahibi), verilerin saklanması yükümlülüğü veya yasal yetki sona erdiğinde veriler silinecektir.

Google ve Facebook üzerinden kaydolun

Hizmetimize daha kolay kaydolmak için Google ve Facebook tarafından ilgili hizmetleri kullanabilirsiniz. Bu durumda, ilgili sağlayıcıdaki hesabınız da hizmetimize erişim işlevi görecektir. Bu hizmetlerin kullanımı için, öncelikle ilgili sağlayıcının veri gizliliği politikası (Google ve Facebook'un veri gizliliği politikası) ve ayrıca Google veya Facebook müşterisi olarak kabul ettiğiniz tüm ek sözleşmeler geçerlidir. Bununla ilgili olarak, lütfen Google veya Facebook'un ilgili veri gizliliği politikalarına bakın ve bu sözleşmelerle bağlantılı olarak veya ayrı olarak kabul ettiğiniz sözleşmeleri kontrol edin.

İlgili sağlayıcı, müşteri hesabınızda saklayacağımız ve "Müşteri Hesabı" altında belirtildiği şekilde işleyeceğimiz sizinle ilgili aşağıdaki kişisel verileri aktaracaktır.

Google:
 • Ad ve soyad
 • E-posta Adresi
 • Cinsiyet
 • Profil fotoğrafı
 • Dil
Facebook:
 • Ad ve soyad
 • E-posta Adresi
 • Cinsiyet
 • Doğum tarihi
 • Profil Resmi (yalnızca ilk profil resmini kullanacağız)
 • Beğendiğiniz Facebook Siteleri (Beğeniler)
 • Konum
 • Dil

İlgili hizmeti kullanarak veri aktarımını kabul ettiğiniz için, bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliğinin (GDPR) 6. maddesinin 1 a) paragrafıdır.

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 9. maddesi uyarınca özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesi

Profilinize herhangi bir veri eklerseniz veya Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 9. maddesi anlamında özel kategorilerdeki veriler olarak kabul edilebilecek herhangi bir veriyi işlememiz için bize iletirseniz (örneğin etnik köken, dini veya ideolojik inanç, cinsel hayata veya cinsel yönelime ilişkin veriler), bunları yalnızca sizin gönüllü beyanlarınıza dayanarak işleyeceğiz ve bu verilere erişilecek olan hizmetimizin işlevlerini sağlamak dışında hiçbir amaç için kullanmayacağız ve kullanılmış.

Bu, hizmetimizin diğer kullanıcıları için müşteri hesabınıza bu verilerin genel olarak gösterilmesini, kullanıcılar için genel arama işlevlerini, eşleştirme kontrollerini ve bir kullanıcı olarak bu verilerin onlar için kullanıldığını fark edebileceğiniz diğer tüm işlevleri içerir. . Bunun yapılmasını istemiyorsanız lütfen Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 9. maddesinde tanımlanan nitelikteki verileri kullanıcı profilinize eklemeyin ve bu tür verileri bize veya diğer kullanıcılara iletmeyin.

Kullanıcılar arasında sohbet

Sözleşmeli hizmetlerimizin bir parçası olarak, kullanıcılarımıza sohbet mesajları gönderme ve alma seçeneği sunuyoruz. İlgili kişisel verilerin işlenmesinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1. paragrafı b)'sidir. İlgili mesajlar, saklamaya devam etmek için yasal bir yükümlülüğümüz veya hakkımız olmadığı sürece, siz onları sildirene kadar saklanacaktır.

Pozisyonunuzu hesaplamak

Mahallenizdeki diğer hizmet kullanıcılarını önerebilmek için, konumunuzu tarayıcınız üzerinden hesaplayacağız. Bunu etkinleştirmek için, tarayıcınızın ilgili sorusundaki konumunuzu paylaşmanız gerekir. Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1. paragrafıdır. Tarayıcı ayarlarınızı uygun şekilde uyarlayarak, konumunuzun paylaşımını istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

Google LLC ("Google"), Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ABD tarafından sağlanan bir hizmet olan Google Haritalar'ı, bir şehir aramanızı otomatik olarak tamamlamak ve kabul ettiyseniz konumunuzu yerelleştirmek için kullanıyoruz. bu tarayıcınızda. Bu işlev çağrıldığında, IP adresiniz Google'a aktarılacaktır. IP adresi, ilgili bilgisayarın internet üzerinden veri gönderip aldığı benzersiz bir sayısal adrestir. Bunun için Google'ın şu adresten erişilebilen veri gizliliği politikası geçerlidir https://www.google.com/policies/privacy/.

Google Haritalar'ı kullanma konusundaki haklı menfaatimiz, web sitemizin ziyaretçilerinin istenen bir şehir adını (Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. paragraf 1 f maddesidir) ve ayrıca sürekli olarak geri alınabilir onayınızı girmesine yardımcı olmaktır. bölgenizdeki kullanıcılara önerme amacına hizmet eden yerelleştirmeye (Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1. paragrafıdır)).

ödeme detayları

Diğer şeylerin yanı sıra mesaj gönderme ve alma seçeneğini de içeren Platforma tam erişim elde etmek için kredi satın almanız gerekir. Bu satın alma işlemi için, telefon numaranızı içeren ödeme ayrıntılarınızı işleriz. Ödemenizi işleme koymak için bankanızın, kredi kartı şirketinizin veya başka bir ödeme sağlayıcınızın web sitesine yönlendirileceksiniz. Ödemenizi tamamladıktan sonra Platforma geri aktarılacaksınız.

Madeni para satın alırsanız, sözleşmeyi sonuçlandırmak ve işlemek için sağladığınız verileri işleyeceğiz. Gerektiği ölçüde, satın alma işleminizi faturalandırmak için veriler hizmet sağlayıcılara aktarılacak veya veriler bu hizmet sağlayıcılar tarafından toplanacak ve işlenecektir. PayPal aracılığıyla yapılan tüm işlemler için https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full?locale.x=en adresinden erişilebilen PayPal veri gizliliği politikası geçerlidir. Bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1. paragrafı b)'sidir.

Ayrıca, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesi 1 f) bendine dayanarak dolandırıcılık girişimlerini tespit etmek ve önlemek için IP adresinizle bağlantılı olarak bu verileri işleyeceğiz. Böylece kendimizi hileli işlemlerden koruma amacı gütmekteyiz.

Bir ürünün satın alınmasına ilişkin bir sözleşmenin akdedilmesiyle bağlantılı olarak saklanan veriler, yasal saklama yükümlülüğünün sona ermesi üzerine silinecektir. Yasal kayıt tutma zorunluluğunun ve saklama yükümlülüğünün bulunduğu durumlarda (örneğin vergi mevzuatına göre faturaların saklanması), bu işleme faaliyetinin yasal dayanağı Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 1. maddesinin 1 c) bendidir. İlgili sözleşmenin işlenmesi için artık gerekli olmadıkları ve herhangi bir yasal saklama yükümlülüğü sona erdiği anda verileri sileriz veya kişiselliğini kaldırırız.

Bülten

Teklifimize kaydolduğunuzda, e-posta adresinizi haber bültenimizi göndermek için kullanacağımızı size bildirmiştik. Bu kullanıma istediğiniz zaman itiraz edebilirsiniz, bu da e-posta listemizden silinmenizle sonuçlanacaktır. Her haber bülteninin sonunda ilgili bir bağlantı bulacaksınız.

Çerezleri aşağıda belirtilen amaçlar için kullanıyoruz:
 • Web sitemizin işlevlerinin kullanımı için vazgeçilmez olan teknik olarak gerekli çerezler (örneğin, oturum açıp açmadığınızı belirlemek için). Bu tanımlama bilgileri olmadan belirli işlevler sağlanamadı.
 • Kullanmak istediğiniz belirli işlevleri teknik olarak işlemek için kullanılan işlevsel tanımlama bilgileri.
 • Kullanıcı davranışını analiz etme amacına hizmet eden çerezleri analiz etme.
 • Üçüncü taraf sağlayıcıların çerezleri. Üçüncü taraf sağlayıcıların tanımlama bilgileri, belirli işlevleri etkinleştirmek için işlevlerini web sitemize entegre ettiğimiz üçüncü kişiler tarafından saklanır. Kullanıcı davranışını analiz etmek için de kullanılabilirler.

Kullanıcılarımız tarafından kullanılan tarayıcıların çoğu, hangi çerezlerin kaydedileceğine ilişkin ayarlarının uyarlanmasına izin verir. Ayrıca (belirli) tanımlama bilgilerinin silinmesine de izin verirler. Çerezlerin belirli web sitelerine kaydedilmesini kısıtlıyorsanız veya üçüncü taraf web sitelerinden gelen çerezleri reddediyorsanız, web sitemizden tam olarak yararlanamayabilirsiniz. Aşağıda, çerez ayarlarının en sık kullanılan tarayıcılarla nasıl uyarlanacağına ilişkin bazı bilgiler bulabilirsiniz:

Google Analytics Veri Koruma Beyanı

Bu web sitesi, Google LLC'nin ("Google") bir hizmeti olan Google Analytics'i kullanmaktadır. Kullanım, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin 1. fıkrasının 1. fıkrasının f) bendine dayanmaktadır. https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en.

Google Analytics, bilgisayarınızda depolanan ve web sitesini kullanımınızın analizine izin veren küçük metin dosyaları olan "Çerezler"den yararlanmaktadır. Çerez tarafından oluşturulan web sitesini kullanımınızla ilgili bilgiler, örneğin

 • Tarayıcı türü / sürümü
 • İşletim sistemi
 • Yönlendiren URL (daha önce ziyaret ettiğiniz web sitesi)
 • Erişen bilgisayarın ana bilgisayar adı (IP adresi)
 • Sunucu isteğinin zamanı

genellikle Google'ın ABD'deki sunucularından birine aktarılır ve orada saklanır. Google Analytics çerçevesinde tarayıcınız üzerinden aktarılan IP adresi, Google tarafından başka herhangi bir veri ile birleştirilmeyecektir. Google Analytics'i kullanma şeklimiz, IP adresinizin yalnızca kişiselleştirilmemiş bir şekilde kullanılmasını sağlar. Google'ın açıklamasına göre bu kişiselleştirme, Avrupa Birliği veya Avrupa Ekonomik Alanı'na üye bir ülke içinde yapılacak. Yalnızca, tam IP adresinin Google'ın ABD'deki sunucularından birine aktarılacağı ve yalnızca bu noktada kısaltılacağı istisnai durumlarda olacaktır. Google'ın açıklamasına göre, kişiselleştirme, IP adresi başlangıçta kalıcı bir veri ortamında depolanmadan önce yapılacak. Ayrıntılar için lütfen Google'ın şu adresten erişilebilen gizlilik politikasına bakın: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en.

Bu web sitesinin operatörü adına Google, web sitesinin kullanımını analiz etmek, web sitesi faaliyetleri hakkında raporlar oluşturmak ve web sitesinin sağlayıcısı için web sitesinin ve internetin kullanımıyla ilgili diğer hizmetleri gerçekleştirmek için bu verileri kullanacaktır. Tarayıcı yazılımı ayarlarınızı uyarlayarak çerezlerin kaydedilmesini engelleyebilirsiniz. Bu durumda bu web sitesinin tüm işlevlerinden tam olarak yararlanamayabileceğinizi belirtmek isteriz.

Ek olarak, çerezler tarafından oluşturulan ve web sitesini kullanımınızla ilgili verilerin (IP adresiniz dahil) Google tarafından kaydedilmesini ve bu verilerin Google tarafından işlenmesini bu bağlantı aracılığıyla sunulan tarayıcı eklentisini indirip yükleyerek engelleyebilirsiniz: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Google, PrivacyShield Sözleşmesinin bir üyesidir ve bizimle Google Analytics için bir sipariş yönetimi sözleşmesi imzalamıştır.

Ek olarak, istatistiksel amaçlarla çift tıklama çerezlerinden ve AdWords'ten gelen verileri değerlendirmek için Google Analytics'i kullanıyoruz. Bunun yapılmasını istemiyorsanız, reklam tercihleri yöneticisi aracılığıyla devre dışı bırakabilirsiniz (http://www.google.com/settings/ads/onweb/?hl=en).

Google Analytics ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen Google Analytics Yardım'a bakın ( https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en ).

Kişisel teklifler

Tarafından toplanan kişisel bilgilere dayanarak bir profil oluşturulur. Bu profile dayanarak, tekliflerimizi mümkün olduğunca size göre uyarlamaya çalışıyoruz. Bu teklifler size e-posta ile gönderilir.

Bunun için kullanıyoruz:

 • Kullandığınız işlevler
 • Web sitesinde gezinme davranışınız
 • Kredilere harcadığınız tutar
 • Flört tercihlerin
 • Çerezler kullanılarak toplanan veriler

Kişisel verilerinizin bu şekilde kullanılması sizin onayınıza bağlıdır. Bilgilerinizin artık bu amaçla kullanılmasını istemiyorsanız, adresine bir e-posta göndererek onayınızı geri çekebilirsiniz supp23@tanisma-sites.com

İstatistiksel araştırma

en yüksek kalitede hizmet sunmak istiyor. Bunu gerçekleştirmek için istatiksel araştırma yapması gerekiyor. Araştırmanın sonucuna göre hizmetlerimizde ve/veya Platformda ayarlamalar yapabiliriz. kişisel verilerinizi bu istatistiksel araştırma için kullanır. Araştırmanın sonuçları her zaman birleştirilir. Bu, araştırma sonuçlarındaki verilerin artık size kadar izlenemeyeceği anlamına gelir.

Otomatik olarak oluşturulan veriler

platformun mümkün olan en iyi şekilde çalışması için (örneğin, içeriği doğru bir şekilde görüntülemek ve Platformu güvenli tutmak için) belirli bilgileri gerektirir. Bu nedenle, Platformu kullanımınız hakkında otomatik olarak oluşturulmuş verileri topluyoruz. Bu bilgiler şunlardan oluşur:

 • cihaz tipi (örn. tablet veya akıllı telefon) kullandığınız;
 • cihazınızın IP adresi (ve coğrafi konum)
 • cihazınızın işletim sistemi
 • kullandığınız tarayıcı yazılımı
 • ziyaret ettiğiniz web sayfaları
 • Kullandığınız internet servis sağlayıcısı
Üçüncü taraf ifşası

Aşağıdaki durumlar geçerli olmadıkça, onayınız olmadan verilerinizi üçüncü şahıslara vermeyeceğiz:

Kişisel verilerinizi, ' nın sorumluluğu altında kişisel verileri işleyebilecek (alt)işleyicilere (diğerlerinin yanı sıra, mesajlarınıza yanıt veren kişileri istihdam eden ev sahibi taraf ve kuruluşlar) sağlıyoruz . bu (alt)işleyicilerin verileri bu Gizlilik Politikasının kapsamı dışında işlemeyeceğini ve kişisel verilerinizi (diğerlerinin yanı sıra) kasıtsız kayıp veya tahribat veya hasara karşı korumak için teknik ve organizasyonel önlemlerin alındığını sözleşmeye bağlı olarak garanti eder. kişisel verileriniz.

Bu tarafların kişisel verilerinizi işlemesi için aktarıma açıkça izin vermiş olmanız ve/veya bu bilgilerin size kadar takip edilememesi durumunda, kişisel verilerinizi herhangi bir üçüncü kişiye sağlayabiliriz.

Kişisel verilerinizi ilgili kanun ve/veya düzenlemeler uyarınca zorunlu olmamız halinde, açılan dava sonucunda ve/veya haklarımızı korumak için gerekli olduğuna inanmamız halinde üçüncü kişilere verebiliriz.

Bilgilerinizle ne yapıyoruz?

Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen amaçlarla ve aşağıdaki hukuki sebeplere dayanarak işleyeceğiz:

Amaç Yasal dayanak
Hesap ve Mesaj Platformu ve işlevlerini size sağlamak ve sizi tercihlerinize uygun profillerle buluşturmak. Tarafı olduğunuz bir sözleşmenin ifası için veri işleme gereklidir. Özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesi durumunda, işleme rızanıza bağlıdır.
İletişim Formu Sorularınızı yanıtlamak ve/veya sizinle iletişim kurabilmek için. İşlemenin ' tarafından izlenen meşru menfaatler için gerekli olması . (müşteri) hizmetlerini size sağlamak için.
Bülten Sizi posta listemize abone etmek ve hizmetimizle ilgili güncellemeleri göndermek için. İşlemenin ' tarafından izlenen meşru menfaatler için gerekli olması size abone olduğunuz haber bültenini göndermek için.
Kişisel teklif Size kişisel teklifler göndermek için İşleme, izninize dayanmaktadır.
İstatistiksel araştırma istatistiksel veriler oluşturmak ve bu verileri (anonim olarak) araştırma amacıyla kullanmak. İşlemenin ' tarafından izlenen meşru menfaatler için gerekli olması web sitesini mümkün olduğunca kullanıcı dostu sağlamak ve hizmetlerimizi geliştirmek.
Otomatik olarak oluşturulan bilgiler Platformu güvenli hale getirmek, ayarlamak ve iyileştirmek için. İşlemenin ' tarafından izlenen meşru menfaatler için gerekli olması yani bilgi güvenliği için.
Üçüncü taraf ifşası Hizmetlerin ifası için gerekli olması kaydıyla, üçüncü şahıslara hakkınızda bilgi sağlamak ve/veya üçüncü şahısların sizinle ilgili bilgilere erişmesine izin vermek; onayınızı verdiniz; veya kanun ve/veya yönetmeliklere göre, bir dava sonucunda ve/veya haklarımızı korumak için gerekliyse. Tarafı olduğunuz bir sözleşmenin ifası için işlemenin gerekli olması; verilerinizin bu amaçla işlenmesine izin verdiniz; işlemenin yasal bir yükümlülüğe uymak için gerekli olması konu.
Güvenlik

kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamayı taahhüt eder. Yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek için, verilerinizi kayba veya herhangi bir yasa dışı işlemeye karşı korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri alır.

Ayrıca, kişisel veriler EEA dışında saklanıyorsa, bu depolamanın yasalara uygun olmasını ve yeterli düzeyde korumanın garanti edilmesini sağlar. bu taraflarla AB Model Hükümlerini imzalamıştır ve/veya veri aktarımı AB-ABD Gizlilik Kalkanına dayanmaktadır.

Diğer web sitelerine bağlantılar

Platform, sizi sosyal medya siteleri gibi üçüncü bir kişinin web sitesine veya uygulamasına götüren köprüler içerebilir. söz konusu üçüncü taraf hizmetler ve/veya web siteleri üzerinde herhangi bir yetkiye sahip değildir. Bu hizmetlerin ve/veya üçüncü şahısların web sitelerinin kullanımı için ayrı bir gizlilik bildirimi geçerli olabilir. Bu Gizlilik Politikası, münhasıran Platform aracılığıyla elde edilen kişisel veriler için geçerlidir. üçüncü şahısların hizmetlerine ve/veya web sitelerine (kullanımı ve/veya içeriği) ilişkin herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Saklama süresi

kişisel verilerinizi işbu Gizlilik Politikasında belirtilen işleme amaçlarını gerçekleştirmek için gerekli olduğu sürece saklayacaktır.

Kişisel bilgilerinizi kontrol etme

Gizlilik mevzuatı kapsamında, veri sahibi olarak çeşitli haklara sahipsiniz. Gizlilik Politikasının bu bölümünde bu haklar ve bu hakları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmaktadır.

Cevap

talebinize mümkün olan en kısa sürede, ancak her durumda dört (4) hafta içinde yanıt vermeye çalışacaktır. Eğer daha fazla zamana ihtiyacı var, size bundan haber verecektir. Hiçbir durumda sorusuna iki aydan sonra cevap verecektir.

İsteklerinizi ' adresine gönderebilirsiniz supp23@tanisma-sites.com. Sizi tanımlayabilmemiz için lütfen bize bilinen e-posta adresini kullanın. Talep ettiğiniz bilgilerin size ait olduğundan emin olmak için sizden geçerli bir kimlik belgesi göndermenizi isteyebiliriz.

Eğer talebinizin hangi kişisel verilerle ilgili olduğunu (tam olarak) belirleyemez, sizden isteğinizi (ayrıca) belirtmenizi isteyebilir örneğin talebiniz temelsiz veya aşırı olduğu için ya da ' nedeniyle sizden gelen bir talebi reddeder (yasal olarak) talebinize uyamaz veya uymak zorunda değildir. ayrıca size reddedildiğini bildirecektir. durumunda yapabileceğinizi size bildirir talebinizi reddederse, Yetkili Veri Koruma Kurumuna şikayette bulunun.

Erişim hakkı

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 15. maddesi uyarınca, sizinle ilgili kişisel verileri işleyip işlemediğimizi belirten bir onay talep etme hakkına sahipsiniz. Bu durumda, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 15. maddesinde belirtildiği gibi, bu kişisel veriler ve daha fazla bilgi hakkında istihbarat alma hakkınız vardır.

Düzeltme Hakkı

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 16. maddesine göre, sizinle ilgili herhangi bir yanlış kişisel veriyi gecikmeden düzeltmemizi talep etme hakkına sahipsiniz. İşleme amaçlarıyla ilgili olarak, ayrıca ek bir beyanla, eksik kişisel verilerin tamamlanmasını talep etme hakkına da sahipsiniz.

Unutulma hakkı

Verilerinizi gecikmeksizin silmemizi talep etme hakkına sahipsiniz. Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 17. maddesine göre ilgili koşulların karşılanması durumunda kişisel verileri derhal silmekle yükümlüyüz. Ayrıntılar için sizi Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 17. maddesine yönlendirmek istiyoruz.

İşlemeyi kısıtlama hakkı

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 18. maddesine göre, belirli ön koşulların karşılanması koşuluyla bizden kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlamamızı talep etme hakkına sahipsiniz.

Veri Taşınabilirliği Hakkı

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 20. maddesine göre, bize sağladığınız kişisel verileri yapılandırılmış, yerleşik ve makine tarafından okunabilir bir biçimde alma hakkınız vardır. Ayrıca, işlemenin 6. maddenin 1. fıkrasının a bendine veya 9. maddenin 2. fıkrasının a bendine dayanan herhangi bir anlaşmaya veya 9. maddenin 2. fıkrasının a bendine dayanan herhangi bir anlaşmaya dayanması koşuluyla, tarafımızdan herhangi bir engelleme olmaksızın verileri başka bir sorumlu tarafa aktarma hakkınız vardır. Madde 6 paragraf 1 b harfi ve aktarım otomatik araçlar aracılığıyla yapılır.

İtiraz Hakkı

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 21. maddesine göre, Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 6. maddesinin e veya f paragrafına dayanarak kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız vardır. Bu, bu düzenlemelere dayalı olarak profil oluşturma için de geçerlidir.

Kişisel verilerinizi doğrudan reklam için işliyorsak, kişisel verilerinizin bu tür bir reklamın kullanılması için işlenmesine istediğiniz zaman itiraz etme hakkınız vardır. Bu, bu tür bir reklamla bağlantılıysa, profil oluşturma için de geçerlidir.

Hak sahibi olduğunuz haklardan herhangi birini kullanmak isterseniz, lütfen sorumlu taraf olarak yukarıda verilen iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya bize bildirmek için sağlanan diğer iletişim yollarından herhangi birini kullanın. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Denetim Otoritesi'ne İtiraz Hakkının Varlığı

Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin (GDPR) 77. maddesine göre, daha geniş idari veya adli çarelere halel getirmeksizin denetim makamına itiraz etme hakkına sahipsiniz. Verilerinizin işlenmesinin Genel Veri Koruma Yönetmeliğinin (GDPR) ihlali olduğunu düşünüyorsanız, bu hak özellikle meskeninizin, çalışma yerinizin üye devleti veya şüpheli ihlal için geçerlidir.

Bu gizlilik bildirimi değiştirilebilir mi?

Bu Gizlilik Politikası zaman zaman değiştirilebilir. Değişiklikler Platform'da yayınlanacaktır. Herhangi bir önemli değişiklik yapılması durumunda, bu değişiklik size bildirilecektir.

Şikayetler veya sorular?

Bu Gizlilik Politikası ve nasıl ' ile ilgili herhangi bir şikayetiniz veya sorunuz olması durumunda verilerinizi işliyor, bunu' üzerinden bildirme hakkınız var supp23@tanisma-sites.com. Sen ve ' durumunda söz konusu veri işleme ile ilgili şikayetinizi/şikayetlerinizi çözemezseniz, yetkili Veri Koruma Kurumuna şikayette bulunma hakkınız da vardır.


Güncellenmiş: Ocak 2023.